12-04-25; gekookt voor Nico Dijkshoorn & The Hank Five (4 personen).
Voorgerecht; huisgemaakte Chinese tomatensoep met kip en een vegetarische versie
Hoofdgerecht; Chinese kool stamppot met plantaardige spekjes en ananas, gebraden kippendij en een vegetarische kipburger
Dessert; Jumbo ijs; pecan-karamel, caramel-vanille, aardbei-merengue, of aardbei-vanille (à 100 gram)
collage
10-04-25; Gekookt voor Frédérique Spigt en Roel Spanjers (5 personen).
Voor gerecht; 4 liter huisgemaakte tomaten-courgettesoep
Hoofdgerecht; Spaanse courgettestamppot met chorizo en een Amer gehaktbal
Dessert; roomijsbakjes in verschillende smaken.
Knipsel
02-03-25; Gekookt voor Connolly Hayes en ‘De Amer’ geluidsman (6 personen).
Voor gerecht; 3,5 liter goedgevulde kippensoep
Hoofdgerecht; een Broccoli-ovenschotel met kip, champignons, ui, paprika en krieltjes met een huisgemaakte kaassaus
Dessert; roomijsbakjes in verschillende smaken.
23-01-25; Gekookt voor John Primer, de band en 2 vrijwilligers (7 personen). 2 ovenschotels met gehakt, rode kool, appel en aardappelpuree en mijn versie van de ratatouille voor de vegetarier. Als dessert mini roomijsdesserts.johnprimer

23-06-24; Gekookt voor Her Majesty (6 personen).
Voor 2 bandleden Ratatouille gemaakt met een huisgemaakte saus van ingekookte rode ui, tomatenblokjes en verse basilicum.
Voor de andere 4 bandleden een Broccoli-ovenschotel met kip, champignons, rode ui, paprika, krieltjes en een huisgemaakte kaassaus gemaakt.
Als dessert; Skyr en vruchtenkwark

12-05-24; Gekookt voor Erwin Java & Sean Webster en crew, die twee uitverkochte concerten gaven in Cultureel Café De Amer.

Huisgemaakte tomatensoep, 2 Broccoli-ovenschotels met kip, champignons, paprika en krieltjes in een huisgemaakte saus en als dessert huisgemaakte bramenyoghurt.

19-9-2020: Voor Tim Knol gekookt
(2 personen).
Broccoli ovenschotel kip (koolhydraatarm)
en als dessert yoghurt met zomerfruit.

12-9-2020: Gekookt voor Her Majesty(5 personen).
Bloemkool ovenschotel met kip en als dessert
frambozenvla met zomerfruit

5-9-20: Gekookt voor Huub van der Lubbe (2 personen).
Kip Tetrazzini en als dessert vanille vla met
chocoladebolletjes.

15-8-20: Gekookt voor Spinvis (7 personen).
Verse fruitsalade op slablad,
Pastaschotel Hawaï en Vegetarische tortellini ovenschotel en als dessert bosvruchtenyoghurt met zomerfruit

8-8-20: Gekookt voor Matthews Southern Comfort
(MSC).
Verse fruitsalade op slablad, kip shoarma
ovenschotel en vegetarische ovenschotel
met zoete aardappel en als dessert
eigengemaakte aardbeienyoghurt.